Знятий з виробництва

термостат Living Eco

Новий термостат Living Eco (014G0051)розширює межі можливого

Термостат нового покоління має цілий ряд унікальних властивостей і нових функцій. Заздалегідь встановлені програми дозволяють регулювати температуру в приміщенні в різні періоди доби, а також дають можливість задання різних температур для кожного дня тижня. Завдяки цьому з'являється можливість створення найбільш комфортних температурних умов і досягається максимальний енергозберігаючий ефект - до 46%.

Електронний радіаторний термостат Living Eco являє собою програмований мікропроцесорний регулятор для підтримки заданої температури повітря в приміщеннях житлових і громадських будівель, що обслуговуються системою водяного опалення. Він призначений для установки на клапани радіаторних терморегуляторів замість традиційних термостатичних елементів.


Можливість програмування робить термостат серії Living Eco ідеальним регулюючим пристроєм з точки зору енергозбереження для приміщень з нічним або періодичним зниженням температури, насамперед дитячих садків, шкіл, адміністративних будівель, офісних приміщень, приватних будинків.

Крім того Living Eco це:

  • безшумне і точне регулювання
  • адаптивне підстроювання часу виходу на робочий режим після зниження температури
  • захист від замерзання системи опалення
  • легкість монтажу і налаштування
  • сучасний дизайн

 

Living Eco

 

Living Eco оснащений функцією «Провітрювання», яка відключає подачу теплоносія в опалювальний прилад при різкому зниженні температури повітря в приміщенні, що зменшує втрати тепла. Функція тестування клапана в літній період дозволить виключити «залипання»

Термоголовка Living Eco

Також термостат оснащений блокуванням для захисту від дітей і від іншого несанкціонованого втручання, має сучасний дизайн і мінімальні габаритні розміри серед подібних пристроїв, дисплей з фоновою підсвіткою, автономне живлення.

Налаштування Living Eco проста і зручна - на його панелі є лише три кнопки. Термостат легко встановлюється, а комплект адаптерів дозволяє поставити його не тільки на клапани терморегуляторів фірми Danfoss, а й більшості інших виробників.

Термостат нового покоління замінить існуючі раніше електронні термостати RA Plus і RA Plus-K. Термоелементи Living Eco сертифіковані і доступні для замовлення.

 

Ассортимент
Назва Опис Ціна, грн

Living Eco

(014G0051)

радіаторний терморегулятор з адаптерами RA и M30 x 1,5 Снят с производства
Інструкція

Інструкцію з встановлення і експлуатації Living Eco для моделі SW 1.14 Ви можете завантажити за посиланням (pdf, 1.11Mb)

Інструкцію з встановлення і експлуатації Living Eco для моделі SW 1.62 Ви можете завантажити за посиланням (pdf, 6.08Mb)

Огляд адаптерів Living Eco для клапанів Ви можете скачать за посиланням (pdf, 0,7Mb)

Презентація Living by DANFOSS ви можете скачати за посиланням(pdf, 2.9Mb)

Відео
 
 
living connect® 
living connect
Див. Також статтю "Електронний радіаторний термостат living connect®"
Радіаторні терморегулятори Danfoss