Енергозбереження в Вашому домі:
Система бездротового управління DEVIlink™ Danfoss Eco™ Bluetooth Радіаторний терморегулятор RAS-C

devilink ft

danfoss eco

Бездротова система управління нагрівальними кабелями та іншими електричними нагрівальними приладами та пристроями. Программируемый термоэлемент  Комплект радіаторних терморегуляторів для нижнього підключення радіатора

 

Електрична тепла підлога для Вашого будинку. На сьогоднішній день, одним з найбільш зручних видів опалення в будинку або квартирі є електрична тепла підлога. Її гідно оцінили і встановлюють у своїх оселях багато господарів. Вона підходить для опалення не тільки приватних будинків і квартир, а й офісів. Популярність пояснюється наявністю ряду переваг, яких не мають аналогічні системи опалювання будинків. Тепла підлога DEVI відрізняється великою надійністю в експлуатації, вона легко монтується і створює в приміщенні комфорт. Власники не  мають жодних проблем, якщо у них встановлено теплу підлогу. Дана система дозволяє господареві самостійно налаштовувати температуру в приміщенні, що допомагає створити в будинку максимально зручну атмосферу. Тепла підлога варта того, щоб її встановили і через те, що при використанні даної системи не виникають конвекційні потоки. А це є прекрасною профілактикою алергічних захворювань.

Тепла підлога використовує для нагрівання електричну енергію, для її економії використовують інтелектуальний спеціальний терморегулятор, наприклад, DEVIlink™, DEVIreg™ Touch або DEVIreg™ 535. Одним з останніх досягнень компанії є система DEVIlink ™, яка, у разі її встановлення, дозволяє дистанційно задавати в приміщеннях потрібний температурний режим. В основі цієї інтелектуальної системи полягає сенсорна панель, яка контролює датчики температури повітря і підлоги. За допомогою відповідних регуляторів, ця система керує температурними показниками за рахунок нагрівальних елементів-кабелів. Виключно зручним є те, що система DEVIlink ™ прекрасно працює без будь-якого спеціального її обслуговування. Система «Тепла підлога» може бути встановлена ​​під будь-яке підлогове покриття, чудово підходить тепла підлога й під ламінат, це дуже зручне і надійне поєднання.

Приємно й те, що керувати цією системою можна з будь-якого місця будинку або квартири. Якщо Ви прийняли рішення купити теплу підлогу, то розгляньте варіанти, запропоновані компанією DEVI. Саме ця компанія чудово зарекомендувала себе на споживчому ринку і вже тривалий час випускає якісні, надійні теплі підлоги, які забезпечують будинок затишком і комфортом.