ТЕПЛА ПІДЛОГА VERIA

Обогреватели UDEN

banner uden

Сучасні цифрові терморегулятори DEVI 

Для автоматичного управління температурою теплої підлоги DEVI та іншими електричними системами опалення та антиобморожування (антикрига), застосовуються різні моделі терморегуляторів. Сучасні цифрові терморегулятори працюють в автоматичному режимі, відстежуючи температуру за допомогою вбудованих або виносних термосенсорів, а програмований таймер дозволяє вмикати і вимикати навантаження по заданому часу. Після обробки інформації з сенсорів температури, терморегулятор керує навантаженням за допомогою вбудованого реле, що забезпечує високу надійність комутації нагрівальної системи.

Як правило, терморегулятори монтуються на стіну в тому ж приміщенні, де встановлена тепла підлога. Або поза приміщенням, якщо терморегулятор укомплектований виносними термодатчиками. Сенсори температури підлоги встановлюються в гофровану трубку, покладену в цементну стяжку під покриттям підлоги. Гофрована трубка забезпечить при необхідності нескладну процедуру заміни термосенсора, інакше довелося б взламувати підлогу, що спричинило б за собою додаткові витрати. Для більшої зручності, рекомендується застосовувати два датчика температури, підключених до терморегулятора. Один датчик, встановлений в підлозі, забезпечить контроль температури теплої підлоги, це необхідно для деяких покриттів, таких як ламінат, паркет або лінолеум, їх температура не повинна перевищувати певного рівня. Другий датчик потрібен безпосередньо для контролю температури повітря в опалювальному приміщенні, це дозволить досягти максимального температурного комфорту. При установці теплої підлоги це є основною метою.

Тонка настройка

Сучасні терморегулятори Devi дозволяють налаштовувати безліч параметрів для забезпечення потрібної тепловіддачі. Простота у використанні дозволить відразу досягнути потрібних результатів і швидко змінювати температуру нагрівальних систем як Вам потрібно

Широкий асортимент

Асортимент терморегуляторів Devireg дозволяє підібрати той функціонал пристрою, який дійсно необхідний у роботі з усіма нагрівальними системами Devi.

Різноманітність режимів

Програмований регулятор має безліч параметрів,що полегшують управління і зводять нанівець необхідність щоразу вручну змінювати налаштування, при зміні температури навколишнього середовища.

Терморегулятори devireg™
devireg 130

DEVIreg ™ 130 - Регулятор настінного типу без таймера

devireg527

DEVIreg 527 - Регулятор без датчика температури, пропорційне регулювання в інтервалі 30 хв.

devireg530

DEVIreg™ 530 - Регулятор без таймера

devireg535

Новый! DEVIreg Opti - это электронный термостат с программируемым таймером, разработанный по стандартам Eco design. 

 Devireg Touch

DEVIreg™ Touch - Новий багатофункціональний мікропроцесорний програмований терморегулятор з таймером і сенсорним екраном. Оснащений вбудованим датчиком температури повітря і датчиком температури підлоги.

DEVIreg Touch застосовується для систем повного опалення або для систем «Тепла підлога». Має інтелектуальний таймер з розрахунком часу включення. Конструкція корпусу передбачає установку на стіну в монтажну коробку. Сенсорний екран. Має вбудований датчик перегріву корпусу, режим - "у від'їзді", можливість вибора мови меню, відключається освітлення дисплею, блокування дисплею від дітей.

DEVIreg™ Touch не має аналогів на ринку систем опалення. Унікальна функція - вибір типу датчика температури на дроті. Це дозволяє підключати до терморегулятора датчики температури інших виробників. Для цього потрібно всього лише вибрати в меню терморегулятора потрібний пункт з типом датчика.

Ще однією особливістю DEVIreg Touch є можливість установки різних типів декоративних рамок. Це розширює можливість застосування цих терморегуляторів в різних дизайнерських рішеннях для інтер'єрів приміщень.

devireg 330

DEVIreg 330 - Регулятор для установки в щиток на профіль DIN

devireg 316

DEVIreg 316 - Регулятор на профіль DIN з можливістю установки діапазону температур, регулювання гістерезису.

devireg 610

DEVIreg 610 - Регулятор в герметичному виконанні IP44 c розширеним діапазоном регулювання

devireg 850

DEVIreg 850 III - Регулятор для систем сніготанення двозонний з датчиками вогкості

Veria Control B45

Veria Control B45- це точний і простий в управлінні термостат, який контролює вашу систему обігріву підлоги за допомогою датчика в підлозі.

Veria Control T45

Veria Control T45- може використовуватися для контролю за нагріванням вашої підлоги за допомогою датчика для підлоги, кімнатного датчика або комбінації їх обох.