Тепла підлога-це комфорт і затишок в житловому приміщенні, що приносить задоволення. Прислівник "завжди" в цьому реченні, на жаль, не завжди доречно. Причини, як правило, криються в недосвідченості монтажників і несумлінному ставленні в роботі з замовником.

Комфорт-це відсутність подразника. Це наша кінцева мета в наданні послуги підбору необхідного обладнання та монтажу теплої підлоги. Успішне досягнення цієї мети можливо лише за рахунок дотримання стадій роботи та контролю якості професіоналами.

 

 

На сьогоднішній момент компанія "Інженерні системи" має величезний досвід в монтажі найпередовіших систем електричного і гідравлічної теплої підлоги, що дозволяє врахувати всі побажання, а також мінімізувати всі недоліки при роботі даних систем.

 

Наші менеджери з великою уважністю поставляться до всіх питань на стадії виявлення потреби, адже кінцевий результат, необхідний Вам - це наша спеціалізація.

Шляхом прийняття вірних інженерних рішень при підборі якісного обладнання і виборі техніки і типу монтажу виконуються наступні вимоги:

  

  1. Можливість врізки в будь-яку вже сконструйовану систему опалення.
  2. Гігієнічність системи. Не викликає циркуляції повітря, не виникає протяг, а значить, відсутня циркуляція пилу, що сприятливо позначиться на алергіках, а також людях страждаючих захворюваннями дихальних шляхів.
  3. Повітря не висушується нагрівальними приладами.
  4. Естетичність даної системи опалення в її візуальній відсутності. Немає видимих ​​джерел опалення.
  5. Тепла підлога - являє собою великий радіатор, рівномірно нагріваний по всій площі до температури 25-30 градусів.
  6. Автоматизація системи. Автоматика тримає виставлений діапазон температури стяжки, в незалежності від температури зовнішнього середовища.
  7. Система «тепла підлога» при вірному і дослідному проектуванні, теплоізоляції і монтажі, має бюджет менше, ніж традиційна радіаторна розводка.
  8. Оптимальний розподіл температури по висоті приміщення. Радіаторне опалення, тепле повітря піднімає під стелю, потім остигаюче повітря повертається вниз. Це головний принцип конвекції, на якому побудовані радіатори і конвектори. При опаленні водяною теплою підлогою, навпаки: ноги в теплі при температурі 25 ° C, а голова при температурі 22 ° C

 

Монтаж системи теплої підлоги


При монтажі «Теплої підлоги» ми використовуємо трубу Rehau (Німеччина). Її характеристики, представлені нижче дозволяють мінімізувати ступінь ризику в роботі. Надійна система з'єднань і труба, що наділена ефектом нерозривності дають нам можливість гарантувати довговічність роботи системи і робити наголос на гарантію 5 років. Матеріал труби - зшитий поліетилен (Pe-Xa) це останнє слово у виробництві гідравлічних трубопроводів і залишається таким вже кілька років. Безкомпромісна надійність даних трубопроводів дають пояснення її великої поширеності серед професіоналів у даній сфері.

 

Rehau Rautherm S, з'єднання різьбозажимне
Ǿ 17,20, 25
Температура рабоча, ºС Температура короткочасно, ºС Тиск робочий,бар Тиск короткочасний, бар
50 70 3 6

Гідравлічний розподільник зі змішувальним вузлом в заводському зборі дозволяє уникнути витрат на його комплектування.

 

Гарантія


• Термін служби на практиці 30 років, підтверджено випробуваннями більше 50 років.

 


• Гарантія на монтажні роботи 5 років.